0

Kurumsal

 • Hakkımızda

  Üretime 1979’da Çavuşoğlu Mobilya imalatı ile başlayan, teknolojik gelişmeye paralel olarak gelişen, Özeniş Büro Mobilyaları düşük maliyet ve yüksek kalite sloganı ile binlerce tüketiciye ulaşmayı başarmıştır.Ofis Mobilya, alanında çalışmalarını gün geçtikçe güçlendiren müşterilerinin istek ve memnuniyetini ön planda tutan firmamız özel proje ve tasarım uygulamaları çalışmalarını da yapmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu güne müşteri odaklı hizmet kalitesi ile ofislerinize uygun tasarım ve daha kulanışlı duruma getirmektedir. Ofis Mobilyaları ile ilgili üretiminde bulunan ürünlerimiz sırasıyla, Ofis Mobilyaları, Büro mobilyaları, Büro Koltukları, Makam Masaları, Çalışma Masaları, Toplantı Masaları, Ofis dolapları, Ofis Koltukları, Ofis kanepeleri, Çalışma koltukları ve bunun yanısıra World Mobilya adı altında yaşam alanlarına yönelik mobilya üretimine başlamıştır. Uzman kadromuz ile ofis mobilyaları ve yaşam alanları için mobilya çalışmalarımız devam etmektedir.

 • Neden Özeniş Büro Mobilyaları Tercih Edildi?

  Özeniş Büro Mobilya, geçmişi uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile sattığı ürünleri kalite ve güveni bir araya getirerek siz kıymetli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur. Başarımızın en önemli sırrı müşterilerimizle ortak çalışmalarımızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve en önemlisi kalite konusunda odaklanıp; tutarlı, yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir halde ilerlemesidir.

 • Kalite Anlayışımız

  İnsan sağlığına ve çevreye karşı duyarlı olmak, Üstün teknoloji ile üretimde dünya standartlarını takip etmek, Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak ve nitelikli insan kaynağına yatırım yapmak. Müşterilere, ihtiyaçların ötesinde ürünleri zamanında üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak, Kendimizi sürekli iyileştirerek, tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası rekabet edebilecek seviyede tutmak, Kaliteden ödün vermeden, müşteri odaklı yenilikler ve kişiye özel çözümlerle daima var olmaktır..

 • Proje Bazlı Tasarımlar

  Özeniş Büro Mobilyaları, günün büyük kısmını geçirdiğimiz yaşam alanları için tasarlanmış, şık, ergonomik, dayanıklı ve modern mobilyalarının imalatını gerçekleştirmektedir.Öncelikle yaşam alanlarının yapısına istinaden mimarlar tarafından projelendirme oluşturulur. Daha sonrasında çizimi yapılan sizlere özel mobilyalar üretim aşamasına geçer. Ayrıca birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacı olan ofis mobilyası ürünlerinin imalatını gerçekleştirmektedir.

 • Misyonumuz

  Geçmişimizden aldığımız tecrübemizle ülkemizde azımsanmıyacak kadar gelişmiş olan ofis mobilyaları sektöründe yerli firmamızla yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi ve markamızı en iyi şekilde temsil etmek amacımız olmuştur. Bu amaçla ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri ve ofis aksesuarlarında en kaliteliyi makul fiyatlarla müşterilerimize sunmayı vizyon edindik. Ofis mobilyalarında üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçte müşteri memnuniyeti sağlayarak ve bu memnuniyeti güçlü dostuklara çevirerek, samimi, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 • Vizyonumuz

  Özeniş Büro Mobilyaları Ankara kurumsal prensiplerini ön planda tutan bir şirkettir. Bu prensiplerin temelinde dürüstlüğü baz alan geleneksel değerlerimiz yer alır. Amacımız, mobilya sektöründe zengin ürün çeşitleri, kaliteli hizmet, satış sonrası hizmet anlayışı ve hızlı ürün teslimatı ile sahip olduğumuz model ve tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimizin haklarına ve zamanlarına saygılı, çalışanlarımızın moral değerlerini gözeten bir anlayışla yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetimizi en yüksek düzeylere çıkarmayı hedeflemekteyiz.

ARA
YAZ
MAİL